O mně

3. srpna 2010 v 19:05 | invertedgoat |  Humor
*V nastavení mi mojí biografii ořízli, takže to dávám sem :)Viktor Nedbal, narozen někdy na počátku devatesátých let dvacátého století, byl naprosto neznámý a bezvýznamný člověk, na kterého si po jeho smrti nikdo ani nevzpomene.
Mnohem známější je jeho alter-ego, Steven Segal. Známý muzikant, buřič a otec praotce japonské hlukové hudby, Masami Akity.
Steven Segal se narodil, když Viktoru Nedbalovi spadla na hlavu závora (29.2.2004) Ihned po narození se rozhodl stát se rockovou hvězdou. Proslul nejen účastí v hardcore punkové kapele (Aljaska) In Flames, ale také v grindové formaci Kill Switch En Gage a v solovém progresivně-rockovém projektu The Steven Of Segal.
Je znám několika potyčkami s policií, vyvražděním asi sedmi čínských mafií, ale především image ostrého hocha z ulice, který však používá výhradně kung-fu.
V jednom rozhovoru pro magazín ROCK-N-ROLLA vyřkl frázi, která je nyní už kultovní: ,,Ruce vzhůru!" Nikdo neví, proč ona fráze zkultovněla, ale pravděpodobně to bylo jeho tónem hlasu. Nebo tím, že na šéfredaktora mířil brokovnicí. Původně to však měl být vzkaz fanouškům kapely (Aljaska) In Flames. Stevena údajně štvalo, že nikdo na jeho koncertech nepogoval.
Segal nyní žije v New Orleans, kde je hlavní hvězdou reality show Steven Segal: The Mown Lawn. Jedná se o soutěž v sekání trávníků. Steven sám to komentuje takto: ,,není nic ostřejšího než břitva elektrické sekačky. Ale pozor ať nepřejedete šňůru!"

sdf
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Před rokem jsem začal psát povídku, (prozatím krycí název Haga Baga, jméno neexistuje) Jedná se o mysteriózní příběh, ovšem bez jakýchkoliv fantastických postav. Trocha psychologie, trocha humoru, trocha atmosféry. Na pokračování. Bez cenzury.

Ano, mám zájem o povídku, chtěl(a) bych si ji přečíst, nebo se alespoň pokusit :) 77.8% (7)
Ano, zajímá mě to. Chci se alespoň podívat o co jde. 11.1% (1)
Je mi to srdečně jedno, pro mě za mě si třeba pij Mirindu nosem. 11.1% (1)
Chci spíš velmi chytré řeči 0% (0)
Chci spíš další články o hudbě 0% (0)
Nechci nic. Kéž bys dýchal hlínu šest stop pod zemí. 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama