Comeback!

30. května 2010 v 1:07 | storm |  Velmi chytré řeči
Takže...Vím, že jsem nejmíň rok nic nepsal. Ne, že by mě to nebavilo, nebo bych snad neměl o čem. Je to zkrátka tím, že jsem neskonale a dokonale línej. Většinu času, který jsem mohl strávit rytmickým klapáním do klávesnice a pozorováním přibývajících znaků latinské abecedy na monitoru, jsem strávil něčím jiným. Bylo to převážně koukání do stropu, zabíjení pavouků repelentem a nostalgický pozorování oblohy. Inu, co dodat...Snad jen, že kýčovitý západy slunce mám spolu s notoricky známejma prasklinama pořád nejradši.

Dále bych vám chtěl říct něco o tom, jak to tu bude. Především - na psaní recenzí vám nejspíš kašlu. Rád bych sem čas od času uveřejnil něco málo o hudebních objevech, které jsem v poslední době učinil, podal pár tipů. Ale sáhodlouhle se rozepisovat o konkrétních dílech? Nezájem. Mému narcistnímu pseudoblogerskému egu to ani zdaleka nestačí. Že tady něco nehraje? To máte pravdu, čas jde dál a my s ním ruku v ruce. Nehraje nic. A v tom je ta poetika.

Každopádně...Baví mě psát. A tak psát budu. Nezáleží na tom, co to bude, ale spolehněte se, že to budou velmi chytré řeči. Bude to lehce avantgardní pohled na to, co už  všichni dávno známe. Trochu o lásce, trochu o trápení, maličko o paranoidních schizofrenicích a hodně o tom, co mě zrovna napadne. Těšte se, bude to vskutku adrenalinová jízda bez hranic.

To by bylo zatím zhruba vše, co jsem chtěl a nezapomněl povědět. Vím, že by ten citát na závěr bodnul, ale v jednu ráno? Kuš :) Dobrou noc.

owlface
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama