RK 3 - Trve frostbitten nekrokvlt game

30. prosince 2008 v 12:56 | storm
No dobře, není ani trve ani nekrokvlt, frostbitten jenom trošku a je to hrozná blbost. Zkrátka hra co jsem tvořil v průběhu roku 2008 ve volných chvílích. Měla sloužit jako dárek k Vánocům pro mladší sourozence (6 a 14 let) a také na to vypadá. Nenechte se však zmást ! Ikdyž se nedočkáte morbidních necro výjevů, jedná se o více "serious business" než by se mohlo na první, druhý i osmdesátý pohled zdát !
Vžijete se do role obrněného papouščího lučišníka, budete skákat jako pakobylka, sbírat zlaté poklady a posílat spát miliony nepřátelských ganxtaz, kteří po vás půjdou. Bude to docela dlouhá procházka, ale až zabijete velkého rudého cocksuckera, budete si moct dát pauzu. Hluboký intelektuální až globálně filozofický smysl této hry pochopí pouze vyvolení a ti co mají na hlavě kachnu místo čepice.

Důležitá fakta o hře:

- Vše jsem kreslil sám v MS Paintu snad kromě vody a docela mi to dalo zabrat, takže to grafiky prosím moc nerýpejte
- Čeká vás 35 úrovní - všechny o stejném principu. Takže jesli se hra dostane někdy na freegame nebo podobný server schytá v recenzích sprdnuto za neoriginalitu a stereotyp.
- Čeká vás 7 různých krajin a nesčetně různých nepřátel.
- Čekají vás 4 druhy šípů, přičemž ty poslední by vám záviděl i Rambo (ano, to je ten člověk co sestřelil vrtulník lukem)
- Hra NENÍ určena pro Windows Vista a nároky nejsou zrovna nejněžnější, takže pod 500 MHz to půjde těžko.
- Pokud se ptáte proč pořadová číslovka 3, věřte že odpověď znát nechcete.

Screeny:

Pokud jste šnek, morbidnosti se přece jen dočkáte tady

A nakonec odkaz na samotnou hru tady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama